ОШ " ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ " - Бочар
ЗНАЊЕ ЈЕ МОЋ

Измена школског календара

Датум: 01. April 2020 17:14 Категорија: Новости

Информације о измени школског календара можете погледати у секцији  ''Документи-преузимање/Обавештења Министарства просвете, науке и технолошког развоја".

Стручна служба

Датум: 01. April 2020 17:10 Категорија: Новости

У циљу подршке ученицима и родитељима педагошка служба школе отворила је нови мејл   [email protected] . Уколико имате питања, недоумица или вам је потребна нека друга врста помоћи слободно нас контактирајте.

Стручна служба:
                                   Татјана Шутка
                                    Милица Михајловић

Учење на даљину-обавештење

Датум: 16. Mart 2020 11:45 Категорија: Новости

Наставља се образовно- васпитни рад са ученицима ван зграде школе (учење на даљину) од 17. марта 2020.

Образовни рад за ученике основне школе изводиће се на ТВ -у РТС 3 према програмској шеми, а распоред ће бити доступан на сајту www.rasporednastave.gov.rs дан пре емитовања. Сви образовни садржаји моћи ће се накнадно пратити на платформи РТС Планета.

Додатна упутства за учење након емитованих садржаја, наставници ће благовремено достављати ученицима и родитељима  договореним путевима комуникације, о којима ће сви родитељи бити благовремено обавештени.

COVID-19 Обавештења

Датум: 14. Mart 2020 19:36 Категорија: Новости

Актуелна обавештења Министарства просвете науке и технолошког развоја можете погледати у секцији ''Документи-преузимање''.

Годишњи план рада школе

Датум: 24. Septembar 2019 12:12 Категорија: Новости

У секцији ''Документи- преузимање** можете погледати Годишњи план рада школе за школску 2019-20. годину, као и Летопис школе за претходну годину.

Наставна субота

Датум: 16. Novembar 2018 20:20 Категорија: Новости

Према календару рада, субота 17. новембар је наставни дан, а часови ће се одржати према распореду часова за понедељак.

Календар рада школе

Датум: 18. Oktobar 2018 19:26 Категорија: Новости

У менију ''Документи-преузимања'' можете погледати табеларни приказ школског календара за 2018/2019. годину.

Дечја недеља

Датум: 29. Septembar 2018 22:11 Категорија: Новости

Моје право да живим срећно и здраво – за одрастање без насиља, мото је овогодишње Дечје недеље.
Дечја недеља у нашој школи обележиће се разноврсним активностима у периоду од 1. до 6. октобра 2018., а целокупан програм и реализоване активности могу се погледати на званичној Facebook страници школе..

Публикација 2016/2017.

Датум: 08. Novembar 2016 08:20 Категорија: Новости

У секцији  ПРЕУЗИМАЊЕ можете погледати публикацију школе за 2016/2017. годину.

Стони тенис

Датум: 22. Oktobar 2016 19:42 Категорија: Новости

На општинском такмичењу у стоном тенису ученици наше школе постигли су следеће резултате:

екипа девојчица- треће место
екипа дечака - треће место
Славко Малеш, осми разред- друго место