ОШ " ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ " - Бочар
Вест

Годишњи план рада школе за школску 2020/21. годину

Датум: 23. Septembar 2020 09:54 Категорија: Новости

У категорији "Документи-преузимање" можете погледати Извештај о раду школе у школској 2019/20. години  и Годишњи план рада школе за школску 2020/21. годину.

Прочитај

Брошуре и видео материјали о корона вирусу

Датум: 23. Septembar 2020 09:52 Категорија: Новости

Брошуре и видео материјале о корона вирусу можете погледати у секцији "Документи-преузимање".

Прочитај

Филм о препорукама за безбедан боравак у школи

Датум: 23. Septembar 2020 09:19 Категорија: Новости

Обавештавамо Вас да је у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут", Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, припремљен видео материјал (филм) намењен ученицима основних и средњих школа са кључним препорукама за безбедан боравак у школи. Филм се може преузети на линку: https://we.tl/t-P7WJ8BGFHj

Упис у први разред

Датум: 01. April 2020 17:56 Категорија: Новости

Обавештење о упису ученика у први разред можете погледати у секцији "Документи-преузимање/Обавештење Министарства просвете,науке и технолошког развоја"

Прочитај

Обавештење о полагању пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима

Датум: 01. April 2020 17:34 Категорија: Новости

Информације у вези пријемних испита за упис у школе за ученике у посебним способностима можете погледати у секцији '''Документи-преузимање/Обавештења Министарства просвете, науке и технолошког развоја".

Измена школског календара

Датум: 01. April 2020 17:14 Категорија: Новости

Информације о измени школског календара можете погледати у секцији  ''Документи-преузимање/Обавештења Министарства просвете, науке и технолошког развоја".

Стручна служба

Датум: 01. April 2020 17:10 Категорија: Новости

У циљу подршке ученицима и родитељима педагошка служба школе отворила је нови мејл   pedagozi.bocar@gmail.com . Уколико имате питања, недоумица или вам је потребна нека друга врста помоћи слободно нас контактирајте.

Стручна служба:
                                   Татјана Шутка
                                    Милица Михајловић

Учење на даљину-обавештење

Датум: 16. Mart 2020 11:45 Категорија: Новости

Наставља се образовно- васпитни рад са ученицима ван зграде школе (учење на даљину) од 17. марта 2020.

Образовни рад за ученике основне школе изводиће се на ТВ -у РТС 3 према програмској шеми, а распоред ће бити доступан на сајту www.rasporednastave.gov.rs дан пре емитовања. Сви образовни садржаји моћи ће се накнадно пратити на платформи РТС Планета.

Додатна упутства за учење након емитованих садржаја, наставници ће благовремено достављати ученицима и родитељима  договореним путевима комуникације, о којима ће сви родитељи бити благовремено обавештени.

COVID-19 Обавештења

Датум: 14. Mart 2020 19:36 Категорија: Новости

Актуелна обавештења Министарства просвете науке и технолошког развоја можете погледати у секцији ''Документи-преузимање''.

Годишњи план рада школе

Датум: 24. Septembar 2019 12:12 Категорија: Новости

У секцији ''Документи- преузимање** можете погледати Годишњи план рада школе за школску 2019-20. годину, као и Летопис школе за претходну годину.